УХАПШЕН ПИЈАНИ ВОЗАЧ "МЕРЦЕДЕСА": Сео за волан са 1,48 промила алкохола у крви и усмртио мотоциклисту у Сурчину
08. 10. 2022. у 19:44
ПОЛИЦАЈЦИ у Београду ухапсили су Ј. Д. (69) због постојања основа сумње да је извршио кривично дело тешко дело против безбедности јавног саобраћаја.
Повезане вести
ПОВРЕЂЕНА ЈЕДНА ОСОБА: Саобраћајка код Сурчина, ухапшен возач камиона
САОБРАЋАЈНА полиција по налогу јавног тужиоца Трећег основног јавног тужилаштва у Београду задржала је у суботу држављанина БиХ М.Г. (45) због сумње да је изазвао саобраћајну незгоду у којој је једна особа теже повређена.
08. 11. 2025. у 21:21
Најновије из рубрике
СНИМАК ВЕЛИКЕ АКЦИЈЕ ПОЛИЦИЈЕ: Откривена огромна фабрика лажних докумената, пало 18 чланова организоване криминалне групе
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције, Службе за борбу против организованог криминала, по налогу Јавног тужилаштва за организовани криминал, ухапсили су 18 припадника организоване криминалне групе.
18. 11. 2025. у 22:15
САБОРНИ ХРАМ У ВРАЊУ НА МЕТИ ЛОПОВА: Украдена кутија за добровољне прилоге
Саборни храм Свете Тројице у Врању према сазнању Вечерњих новости поново се нашао на мети лопова, овога пута украдена је кутија за добровољне прилоге, а према првим сазнањима отуђен је до новца, док је кутија са остатком новца пронађена у улици иза храма.
18. 11. 2025. у 20:54
УРУШЕНЕ КУЋЕ НА ВРАЧАРУ: Зид се обрушио на градилиште, одмах до машина, оштећен и мањи објекат
ЗИД једноспратне куће у Вукице Митровић на Врачару обрушио се приликом грађевинских радова на суседном плацу!
18. 11. 2025. у 19:52
ПОГЛЕДАЈТЕ ТРЕНУТАК КАДА БРАЈАН ВОЛШ ПРИЗНАЈЕ КРИВИЦУ: Изговорио језиво "да" (ВИДЕО)
БРАЈАН Волш који је оптужен да је убио своју супругу Ану Волшу њиховој кући у предграђу Бостона након што је сазнао за њену наводну аферу, променио је данас своју изјаву о две мање тачке оптужнице, непосредно пре почетка избора пороте за суђење за убиство.
18. 11. 2025. у 19:35
ПРОНАЂЕНИ ЈЕЗИВИ СНИМЦИ ДЕЦЕ НА ЊИХОВИМ КОМПЈУТЕРИМА! Српска полиција, у склопу међународне акције, идентификовала 7 особа широм земље
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова Републике Србије, Управе за технику, Службе за борбу против високотехнолошког криминала, учествовали су у међународној акцији спречавања злоупотребе деце на интернету "Мозаик 2025", која је спроведена у сарадњи са полицијама седам земаља региона (Словенија, Босна и Херцеговина, Хрватска, Северна Македонија, Албанија, Мађарска и Црна Гора) и координирана у оквиру Европске платформе за борбу против међународног организованог криминала – ЕМПАЦТ.
18. 11. 2025. у 18:52
boki
09.10.2022. 01:17
Policija hapsi svaki dan pijane vozace i kad se otrezni ponovo vozi i pije.Uzrok svega male kazne i neko stiti svojim zakonom nasilje u saobracsju