БОКО (7) ИЗДРЖИ И ОВУ БИТКУ: Потресне речи тетке малишана из Деспотовца, који се бори за живот (ФОТО)
16. 09. 2022. у 20:19
ЛЕКАРИ Клиничког центра Ниш боре се за живот седмогодишњака из Власотинца који је тешко повређен у уторак у саобраћајној несрећи у којој је задобио врло тешке повреде мозга и лобање.
Повезане вести

ЖАЛБА ЗБОГ ПРЕБЛАГЕ ПРЕСУДЕ: Прегазио дечака (10), осуђен на 4.5 године, Тужилаштво незадовољно одлуком
МИЛАДИН Мацура (35) оглашен је кривим и осуђен на 4.5 године затвора јер је 21. октобра прошле године извршио кривично дело тешко дело против безбедности јавног саобраћаја у Јурија Гагарина у Новом Београду, када је тешко повређен дечак А.К. (10)
28. 05. 2025. у 19:28
Најновије из рубрике

(ФОТО) ЦРНОГОРАЦ И СРПКИЊА ПАЛИ У ВЕЛИКОЈ АКЦИЈИ ПОЛИЦИЈЕ: Транспортовали дрогу до Малте, а девојчицу користили као параван
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Службе за борбу против организованог криминала, УКП и Полицијске управе у Новом Саду, у сарадњи са полицијом Републике Малте, идентификовали су Б. О. (27), држављанина Црне Горе и Н. В. (28) држављанку Србије, који су јуче ухапшени на Малти, а за које се сумња да су чланови криминалне групе која дужи временски период снабдева опојном дрогом кокаин, марихуана и синтетичким дрогама криминалне групе на Малти.
04. 08. 2025. у 18:06

ПУЦЊАВА У БАРСЕЛОНИ ПОВЕЗАНА СА УБИСТВОМ КНЕЖЕВИЋА? Вујошевић се опоравља од задобијених повреда
У БОЛНИЦИ у Барслони од тешког рањавања опоравља се Предраг Вујошевић (50) звани Марко, добро познат светским полицијама као један од вођа чувених "Пинк Пантери".
04. 08. 2025. у 17:28

УВЕРТИРА ПРЕД ДАНЕ ПИВА: Зрењанинска полиција из саобраћаја искључила 19 пијаних возача
НА подручју које покрива Полицијска управа у Зрењанину, током протеклог викенда, догодиле су се три саобраћајне незгоде, у којима је једна особа задобила лаке телесне повреде.
04. 08. 2025. у 16:40

ТУЖИЛАШТО ТРАЖИЛО ПРИТВОР: За двојицу окривљених због насиља у породици
ПО налогу јавног тужиоца Трећег основног јавног тужилаштва полицијски службеници из станица Земун и Сурчин због насиља у породици су донели решење о задржавању двојице окривљених.
04. 08. 2025. у 16:24

ОЈТ ЛЕСКОВАЦ: Шест месеци затвора осумњиченом за наношење лакших повреда полицајцу
У ОСНОВНОМ јавном тужилаштву у Лесковцу данас је саслушан С.Ц. (30) који се сумњичи да је полицијском службенику, који је предузимао радње на одржавању јавног реда и мира, нанео лаке телесне повреде.
04. 08. 2025. у 15:43
buki
16.09.2022. 21:00
Bože pomozi molim te malom Bogdanu.???????????????
BRANKA NINIC KLAGENFURT
16.09.2022. 21:53
BOZE POMOZI BOZE SPASI MALOG BORKA.HVALA TI BOZE ZA SVE STO NAM POMAZES SVIMA.