ТУЖНА ПРИЧА НЕСРЕЋНЕ БАКЕ: Ватра букнула од свеће коју је Љубинка свако вече палила у помен мужу (ФОТО)
У ПОЖАРУ који се догодио синоћ око поноћи на четвртом спрату зграде у Улици антифашистичке борбе на Новом Београду страдала је Љубинка С. (80).
Фото: С.В.
Њен стан је у потпуности изгорео, а претпоставља се да је несрећна жена преминула услед гушења.
Како су нам испричале комшије, Љубинка је већ неколико месеци живела сама, откако јој је умро муж.
Сретали су је у шетњи и стално је говорила да јој недостаје.
Фото: С.В.
Фото: С.В.
- Била је покретна, помало дементна, али се добро држала. Баш у суботу је била овде и купила "Новости". Рекла нам је да има сина и да он повремено дође и преспава код ње, да не буде сама - рекла нам је жена која ради у оближњој продавници.
Фото: С.В.
Иако узрок пожара још увек није познат, наводно је ватра букнула од свеће коју је Љубинка свако вече палила у помен мужу.
Пламен је оштетио и прозоре на петом и шестом спрату, а врата стана у којем је живела Љубинка су запечаћена.
БОНУС ВИДЕО:
РАФАЛНА ПАЉБА КОД БАЊЕ: Одјекују пуцњи на КиМ
Препоручујемо
ДЕТАЉИ ЈЕЗИВОГ ПОЖАРА НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Преминула бака (80), стан изгорео у потпуности
01. 08. 2022. у 07:06
МИР ВЕЋ У МАРТУ, УКРАЈИНА ИДЕ НА ИЗБОРЕ И РЕФЕРЕНДУМ? Ројтерс ексклузивно објавио детаље мировног споразума, али једна ствар кочи све
АМЕРИЧКИ и украјински преговарачи разговарали су о амбициозном циљу да Русија и Украјина постигну мировни споразум до марта, иако је тај рок вероватно нереалан због недостатка договора о кључном питању територије, према речима три извора упозната са разговорима, ексклузивно је објавио Ројтерс.
06. 02. 2026. у 22:55
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)