ЧЕТИРИ САОБРАЋАЈНЕ НЕЗГОДЕ У БЕОГРАДУ: Извештај Хитне помоћи о ноћи за нама

Танјуг

22. 06. 2022. у 07:51

У БЕОГРАДУ је ноћас четворо људи лакше повређено у саобраћајним незгодама, а за помоћ су се највише јављали хронични болесници, речено је у Хитној помоћи.

ЧЕТИРИ САОБРАЋАЈНЕ НЕЗГОДЕ У БЕОГРАДУ: Извештај Хитне помоћи о ноћи за нама

Фото: Новости Онлине

У четири мање саобраћајне незгоде исто толико особа је лакше повређено, од којих су три одвезене у болницу, док је једној помоћ указана на лицу места.

Дежурне екипе Хитне помоћи укупно су ноћас обавиле 86 интервенција, од тога 17 на јавним местима, углавном због срчаних болесника и алкохолисаних особа.

Највише су се јављали хронични болесници, астматичари и особе са високим крвним притиском, навели су из Хитне помоћи.

БОНУС ВИДЕО: ХАОС У БЕОГРАДУ НАКОН САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ: Чак 30 аутобуса блокирано

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје

НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

БОМБА У РУСИЈИ! Репрезентативац Србије Александар Митровић близу договора да потпише за омиљени клуб Владимира Путина