СНИМАК ЧЕОНОГ СУДАРА КАМИОНА И АУТА КОД ЛОЗНИЦЕ: Возило прешло у супротну траку, једна особа изгубила живот (ФОТО/ВИДЕО)
У ТЕШКОЈ саобраћајној несрећи која се рано јутрос догодила у Липничком Шору код Лознице погинула је једна особа (73).
Фото: Инстаграм/192_rs
У несрећи су учествовали путничко возило марке "фијат добло" које се кретало из правца Лознице ка Шапцу и које је, према незваничним информацијама, из за сада непознатих разлога прешло у супротну траку и директно ударило у камион марке "мерцедес".
Возач путничког возила је из Башчелука код Лознице и на лицу места подлегао је повредама.
На друштвеним мрежама се појавио снимак са надзорне камере на ком се види тачан тренутак судара.
Обављен је увиђај, а саобраћај је на тој деоници био прекиду до 8 часова.
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)