ЗАВРШЕНА ОБДУКЦИЈА ТЕЛА ЗА КОЈЕ СЕ СУМЊА ДА ЈЕ МАТЕЈ ПЕРИШ: Очекује се да на основу ДНК анализе буде потврђен идентитет младића
ЗАВРШЕНА је обдукција тела јуче извађеног из Дунава, за које се сумња да је Матеј Периш.

Фото: Приватна архива/Нестали Хрватска
Очекује се да на основу ДНК анализе буде потврђен идентитет младића.
Подсетимо, тело је јуче ујутру пронађено на десној обали Дунава, код Аде Хује. Оно због чега се сумња да је реч баш о младом Сплићанину јесте гардероба у којој је пронађено тело у Дунаву. Периш је нестао у тој мајици, а на себи је те кобне ноћи имао фармерице и беле патике. Идентификацију ручног часовника и мобилног телефона требало би да изврши његов отац Ненад.
Препоручујемо

НЕНАД ПЕРИШ КРОЗ СУЗЕ: Бол је неиздржива, али Богу хвала само да је чекању крај
18. 05. 2022. у 17:15

"УГЛЕДАЛИ СМО ГА С БРОДА" Капетан: Видели смо да је тело у фази распадања (ФОТО/ВИДЕО)
18. 05. 2022. у 12:46

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје
НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (1)