ПОЗНАТО СТАЊЕ ПОВРЕЂЕНОГ КАМИОНЏИЈЕ: Шлепер се преврнуо на ауто-путу код „Наиса“

У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи која се јутрос догодила на ауто-путу код мотела „Наис“ у близини Ниша повређен је турски камионџија С. С. (1998.).

ПОЗНАТО СТАЊЕ ПОВРЕЂЕНОГ КАМИОНЏИЈЕ: Шлепер се преврнуо на ауто-путу код „Наиса“

Фото Ј. К.

Он је превезен у КЦ Ниш и у току је дијагностика. Према првим информацијам он је свестан, орјентисан и комуникативан. Витални параметри су му стабилни.

Видљивих већих повреда нема. Има огуљотину на глави.

За сада није познато зашто је камион слетео са пута крећући се у правцу од Ниша ка Београду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ЛЕКАРИ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ! Андрија Бајић критично, жена се огласила - хитно пребачен за Београд