РАСИМ ЉАЈИЋ ДОЖИВЕО ТЕШКУ САОБРАЋАЈНУ НЕСРЕЋУ: Политичар пребачен у Клинички центар
ПРЕДСЕДНИК Социјалдемократске партије Србије и бивши потпредседник Владе Србије Расим Љајић доживео је тешку саобраћајну несрећу.
Предраг Митић
Саобраћајна несрећа догодила се код Ражња, на ауто-путу Београд-Ниш.
Од задобијених повреда, погинуо је директор ЈП Емисионе технике Бранко Гогић, који је био за воланом.
Према информацијама "Новости" Расим Љајић није животно угрожен. Он је у свесном стању, са повредама грудног коша примљен у КБЦ у Нишу.
Препоручујемо
БАХАТИ ВОЗАЧ ЗАЋУТАО У ТУЖИЛАШТВУ: Саслушан због тешке саобраћајне несреће у Обреновцу
08. 04. 2022. у 18:27
САСЛУШАНА ЖЕНА КОЈА ЈЕ ЗАПАЛИЛА ВРАТА ЦРКВЕ У НОВОМ САДУ: Хитно послата овде
12. 01. 2026. у 11:32
НАПУСТИЛА ГРАД И НА БАБОВИНИ ОДГАЈА ДЕЦУ: Млада Београђанка Александра одлучила да се пре 14 година врати у планинско село Власе код Врања
МОЈ тата се љутио на мене, говорио је, ја сам одатле отишао, а ти се враћаш, али ја сам одлучила и на крају је живот тако све уредио да на месту у планинском селу Власе, где је његова мајка Љубица одгајала тројицу синова и једну кћер, то сада радим и ја - започиње своју по много чему необичну причу тридесетшетогодишња учитељица Александра Љубић, књижевница, сликарка, супруга, одборница у скупштини града и, како каже, најважније мама Дарка (14), Ђорђа (10), Вељка (8) и Маријане (7).
10. 01. 2026. у 15:08
ФРАНЦУСКА ПРЕТИ ИЗЛАСКОМ ИЗ НАТО-а: Гласање у парламенту, бес према Трампу због Венецуеле, Израела и Гренланда
ФРАНЦУСКА је запалила политичку фитиљ-бомбу у самим темељима НАТО-а, у тренутку када се глобалне тензије убрзано преливају са периферије на саму структуру западног безбедносног система.
10. 01. 2026. у 06:30
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача
НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.
10. 01. 2026. у 15:43
Коментари (2)