На магистралном путу од Чачка ка Краљеву у близини села Бечањ догодила се саобраћајна несрећа када је аутомобил који се кретао Ибарском магистралом ударио у трактор који је ишао испред њега.
Повезане вести
УГРОЖЕНА БЕЗБЕДНОСТ ЂАКА: Све чешће саобраћајне несреће крај школе у селу Самаила, на старом путу Краљево-Чачак
Због све чешћих удеса код Основне школе „Петар Николић“ у краљевачком селу Самаила, на стром путу Краљево-Чачак, запослени у овој образовној установи изразили су забринутост за безбедност ученика, наставног и ненаставног особља, као и овдашњих мештана који туда пешице свкоднено пролазе.
13. 03. 2026. у 12:25
Најновије из рубрике
ПЕТ САОБРАЋАЈНИХ УДЕСА У БЕОГРАДУ: Током ноћи, седморо лакше повређених
ПРОТЕКЛЕ ноћи догодило се пет саобраћајних удеса, у којима је лакше повређено седморо људи, речено је Танјугу у служби Хитне помоћи.
10. 05. 2026. у 07:13
ОБОРЕН БИЦИКЛИСТА У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА: Сав крвав превезен у болницу
ТЕШКА саобраћајна несрећа догодила се данас на углу Рузвелтове улице и Светог Николе, када је оборен бициклиста (36) који је, према првим информацијама, возио доставу.
09. 05. 2026. у 18:49
УЖАС НА КАРАБУРМИ: Девојчица (11) погинула од струјног удара
НА лице места су брзо стигли лекари Хитне помоћи, али су нажалост само могли да констатују смрт детета.
09. 05. 2026. у 15:48
ТРИ УДЕСА У БЕОГРАДУ: Током ноћи, лакше повређене четири особе
ЧЕТИРИ особе задобиле су лакше повреде у три саобраћајне несреће које су се догодиле током ноћи у Београду, речено је Танјугу у Хитној помоћи.
09. 05. 2026. у 07:11
УБИО НЕМАЊУ (19), А НИЈЕ ГА НИ ПОЗНАВАО: Саслушан осумњичени са Канаревог брда, предложен му притвор
У ВИШЕМ јавном тужилаштву у Београду саслушан је Михајло В. (19) због постојања основа сумње да је 5. маја на аутобуском стајалишту на Канаревом брду на подмукао начин лишио живота Немању Ф. и бранио се ћутањем.
08. 05. 2026. у 11:20
Коментари (0)