КАМИОН НАЛЕТЕО НА ПУТНИЧКО ВОЗИЛО, ГУРАО ГА 50 МЕТАРА: Саобраћајна несрећа на путу Краљево-Прељина
У САОБРАЋАЈОМ удесу камиона и аутомобила који се под још неразјашњеним околностима догопдио вечерас, око 22 сата, у месту Тавник на Ибарској магистрали, на деоници Краљево-Прељина, повређена је једна особа и причињена је значајна материјална штета.

Фото О.Матавуљ
Према незваничним информацијама, удес се догодио на дугачком правцу када је камион кренуо у претицање и налетео на „фијат“ који је покушавао да скрене са магистралног на споредни пут. Том приликом повређен је возач аутомобила.
Због удеса и увиђаја после којег ће бити познато и више околности под којима се незгода догодила, саобраћај је на овој деоници магистрале једно време био обустављен.
БОНУС ВИДЕО - СТРАВИЧНА НЕСРЕЋА КОД ПУМПЕ "ЗМАЈ": Мушкарца ударио аутобус, тело и даље лежи насред ауто-пута

ДУГОРОЧНА ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА ДО КРАЈА АВГУСТА: Тек нас чека пакао и температурни рекорди - лето се не предаје
НАЈНОВИЈА временска прогноза евопских стручњака за август показује прохладнији почетак месеца у централним деловима Европе, али се већ наговештава повратак суптропског гребена и новог таласа врелог времена. Услед присуства ниског притиска на северу континента, стварају се услови за нови топлотни талас који ће погодити већи део Европе, пише Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. у 20:19

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (0)