ОВО ЈЕ МЛАДИЋ СТРАДАО У ЧАЈЕТИНИ: Јефта преминуо од гушења димом (ФОТО)
УЗРОК смрти Јефта К. (32) са Борове главе на Златибору, а који је страдао под још неразјашњеним околностима када се његов аутомобил запалио у Улици Јованке Јефтановић у туристичком центру планине, биће познат после обдукције и техничког прегледа возила, рекао је „Новостима“ виши јавни тужилац у Ужицу. Претпоставка је да је несрећни човек страдао од гушења димом.
Фото: Приватна архива
Познато је тек да су паркирани аутомобил у пламену приметили туристи око 4 часа ујутру. Убрзо су на лице места стигли ватрогасци који су сузбили пламен и извукли беживотно тело из возила.
У возилу су пронађене и флаше, једна од претпоставки је да возач није на време изашао из запаљеног аутомобила јер је био под дејством алкохола.
Фото: Приватна архива
Познаници Јефта К. говоре да је несрећни човек био омиљен у друштву, али да је волео да попије. Живео је сам на Боровој глави под Торником јер је рано остао без родитеља. Бавио се сечом дрва и сличним пословима, сточарством, а половни аутомобил "киа" у коме је страдао недавно је купио.
- Прецизне информације о несрећи ће бити познате након тужилачке истраге која подразумева технички преглед аутомобила и обдукцију тела страдалог – рекао је „Новостима“ виши јавни тужилац у Ужицу Павле Маркићевић.
БОНУС ВИДЕО:
ТРАГЕДИЈА У ЗРЕЊАНИНУ: Погинуо човек током сечења стабла
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ДЕТАЉИ СТРАВИЧНЕ НЕСРЕЋА НА ЗЛАТИБОРУ: Мушкарац (32) изгорео у аутомобилу на паркингу
04. 02. 2022. у 10:55
ОГЛАСИЛА СЕ ПОЛИЦИЈА: Кривична пријава против таксисте из Ниша који је ударио пешака
04. 02. 2022. у 09:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
Коментари (0)