ТРАГЕДИЈА У ВАЉЕВУ: Воз ударио мушкарца, преминуо на месту несреће
НА прузи Београд Бар, у Ваљеву, код фабрике намештаја “Самеди”, путнички воз ударио је мушкарца старог око 40 година, који је од повреда на месту преминуо.
Фото: Новости/Депоситпхотос
Идентитет погинулог полиција још утврђује.
Несрећа се догодила пола сата иза поднева. Увиђај је у току, а истрага ће утврдити како је дошло до погибије мушкарца на Барској прузи.
Препоручујемо
ВОЗ УДАРИО ДЕЧАКА: Несрећа у Бањалуци - малишан хитно хоспитализован
08. 08. 2021. у 09:10
ЈЕЗИВА НЕСРЕЋА КОД ПАНЧЕВАЧКОГ МОСТА: Жени одсечене обе ноге, са њом Хитна помоћ!
04. 08. 2021. у 21:02
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића
ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.
07. 11. 2025. у 14:04
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)