БИЗАРНА ТРАГЕДИЈА КОД КАЊИЖЕ: Мотоциклиста ударио у краву и погинуо
Виктор Х. (25) из Малих Пијаца код Кањиже, на северу Бачке, погинуо је у недељу поподне када је возећи мотоцикл ударио у краву која је била на путу.
Фото: илустрација/Р.Ш.
Ова несвакидашња несрећа догодила се нешто после 15 сати, на деоници пута између насеља Зимоњић и Велебит. Мотоциклиста је погинуо на лицу места, јер је, по свему судећи, возио доста брзо. Од салине удара страдала је и животиња.
- Мотицикл се кретао, највероватније, великом брзином, из правца Зимоњића ка Велебиту. Након удара у животињу, возач је пао са мотоцикла и на лицу места остао мртав. Других учесника у овој несрећи није било и нема основа за покретање кривичног поступка – сазнајемо у тужилаштву.
Тело страдалог послато је у Нови Сад, у Центар за судску медицину, јер је Основно јавно тужилаштво у Сенти наложило да се уради обдукција и тачно одреди узрок смрти.
Иначе, на овој деоници пута уз коловоз постоји знак обавештења “ животиње на путу” који упозорава возаче да се тим крајем крећу домаће животиње.
Препоручујемо
ПОГИНУО ВОЗАЧ КОД КИКИНДЕ: Отац страдао на лицу места, син лакше повређен
18. 11. 2025. у 09:51
НАПАД НОЖЕМ НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Двојица мушкараца тешко повређена
18. 11. 2025. у 07:52
"ТИ СИ КРЕТЕН!" Жестока свађа у студију Хит твита, Бабић ударио на Антонијевића
ЖЕСТОКА свађа избила је вечерас у студију телевизије "Пинк" у емисији Хит Твит где гостују председница Народне Скупштине Србије Ана Брнабић, правник Милан Антонијевић и бизнисмен Бранко Бабић.
16. 11. 2025. у 21:55
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
ГЛАВНИ ГРАД БЕЗ СТАНОВНИКА: Престоница која није заживела - влада тишина, нема гужве и журбе (ВИДЕО)
НГЕРУЛМУД је један од оних градова који звуче као да припадају некој далекој легенди, а у великој мери то заиста и јесте.
18. 11. 2025. у 09:18
Коментари (0)