УЖАС У СОМБОРУ: Мушкарац се убио скоком са трећег спрата тржног центра
МУШКАРАЦ (32) из Сомбора извршио је самоубиство.

Depositphotos
Бацио се, како се незванично сазнаје, са трећег спрата ТЦ Ребрача у Париској улици. Преминуо је на лицу места. Према доступним информацијама, приликом пада се чуо изузетно јак ударац, који су регистровали бројни пролазници, али и поједини купци у продавници. Није познато да ли је скочио са терасе кафеа на последњем спрату или је то учинио из неке од просторија у том делу зграде.
Службеници ПУ Сомбор су већ после десетак минута били на лицу места. Недуго потом појавила се и дежурна екипа ЈКП Простор, која је уклонила непомично тело са тротоара, недалеко од самог улаза у тржни центар.
(soinfo.org)
Препоручујемо

ОДАВДЕ ЈЕ ИЗАШЛА ГРУПА ЉУДИ И ЗАПУЦАЛА: Детаљи ужаса у Вишњичкој бањи, жена убијена, више рањених (ВИДЕО)
У ЛОКАЛУ у Вишњичкој бањи у Београду убијена је једна жена, а рањено још неколико особа, међу којима је и њен муж коме се лекари боре за живот.
30. 09. 2025. у 16:33

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)