УГАШЕН ПОЖАР У ИНДУСТРИЈСКОЈ ЗОНИ „ЗМИЧ“: Горело ниско растиње, ватрогасци савладали ватру за мало више од сата

Зорана Рашић
Зорана Рашић

30. 10. 2021. у 21:48

У ПАРАЋИНСКОЈ Индустријској зони „Змич“, саграђеној крај региналног пута Ћуприја-Параћин, вечерас је дошло до пожара у којој је горело растиње и шибље, али је ватра савладана захваљујући брзој интервенцији параћинских ватрогасаца.

УГАШЕН ПОЖАР У ИНДУСТРИЈСКОЈ ЗОНИ „ЗМИЧ“: Горело ниско растиње, ватрогасци савладали ватру за мало више од сата

Фото:принтскрин/Портал035

Како сазнајемо, ситуација је могла бити опасна због приличног јаког ветра, а пламен је био у близини саграђених објеката и хале коју је закупила шведска компанија „Римастер“, али је ватрогасна јединица успела најпре тај део да локализује, а затим и да савлада ватру која се проширила у другом делу индустријске зоне, у правцу ауто-пута. Објекти нису оштећени.

У гашењу пожара су учествовала два возила, а ватра је успешно савладана за нешто више од сат.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.

30. 09. 2025. у 20:58

Коментари (0)

КАМЕРА КОЈА И ДАЉЕ ДИКТИРА ПРАВИЛА ИГРЕ – Хуаwеи Пура 80 Про