ШОКАНТАН СНИМАК ПОСЛЕ САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ У НОВОМ САДУ: Прогласили га мртвим и прекрили чаршафом, а онда приметили да дише! (ВИДЕО)

Татјана Марковић

10. 09. 2021. у 23:35

У ТЕШКОЈ саобраћајној несрећи на Булевару ослобођења повређене су четири особе.

ШОКАНТАН СНИМАК ПОСЛЕ САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ У НОВОМ САДУ: Прогласили га мртвим и прекрили чаршафом, а онда приметили да дише! (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин Инстаграм

Несрећа се догодила око 15 сати кад је за сада непознати мушкарац претрчавао Булевар ослобођења ван обележеног пешачког прелаза, а на њега налетела "опел астра" која се кретала средњом траком. Возач је изгубио контролу над возилом и налетео на "шкоду" заустављену у крајњој десној траци коју је потом одбацио на паркирани аутомобил.

Несрећни мушкарац је према писању медија проглашен мртвим и покривен чаршавом, али грађани су приметили да је почео да дише па је Хитна помоћ поново позвана на место несреће!

Повређене су и три девојке старе око 19 година које су се налазиле у "опелу". Портпарол новосадске Хитне помоћи доктор Зоран Круљ је потврдио да су три женске особе старе 19 година збринуте на месту несреће, а потом превезене у УЦ КЦВ на даљу дијагностику и лечење.

Непознати мушкарац који се кретао као пешак без свести и у тешком стању је превезен на одељење реанимације УЦ КЦВ.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим (ВИДЕО)

СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.

17. 02. 2026. у 20:01

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

Коментари (2)

ЛИЛ У ПРОБЛЕМУ, ЗВЕЗДА У НАЛЕТУ: Почиње двобој за осмину финала Лиге Европе!