КОБАН СУДАР "ФОРДА" И БИЦИКЛА: Таксиста ухапшен због смрти бициклисте

Д. Н.

29. 07. 2021. у 13:19

ПОЛИЦИЈА је ухапсила В.Ц. (50) из Великог Градишта, јер је 22. јула својим такси возилом ударио бициклисту Драгослава Живановића (78), који је увече преминуо.

КОБАН СУДАР ФОРДА И БИЦИКЛА: Таксиста ухапшен због смрти бициклисте

Фото: Д. Н.

Осумњичени се тог дана, око поднева, својим такси возилом марке „форд“, кретао ка градском парку где се налази такси стајалиште.

Одједном је испред њега изашао бициклиста, па је тада дошло до судара, услед чега је овај пао на асфалт.

Он је убрзо возилом Хитне помоћи пребачен у болницу, где је увече преминуо.

Таксиста је после неколико дана ухапшен, уз одређење задржавања до 48 сати, након чега му предстоји саслушање и евентуално одређење притвора.

За кривично дело за које се терети – тешко дело против безбедности јавног саобраћаја са смртним исходом, предвиђена је казна од једне до осам година затвора.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране

РУСКИ дронови гађали су у четвртак, 25. септембра, кључну инфраструктуру у градовима Чернигов и Нижин на северу Украјине, оставивши десетине хиљада становника без струје и воде.

25. 09. 2025. у 16:56

Коментари (1)

РУСИЈА И СРБИЈА У НЕВЕРИЦИ ЗБОГ СЦЕНЕ ИЗ АРЕНЕ: Сви су гледали шта ова жена ради усред утакмице! (ВИДЕО)