ЈЕЗИВА НЕСРЕЋА У БЕОГРАДУ: Мушкарац скочио са Савског моста, па га прегазио такси

Новости онлине

29. 05. 2021. у 07:24

НОЋАС у Београду десила се тешка несрећа у којој је настрадао млађи мушкарац.

ЈЕЗИВА НЕСРЕЋА У БЕОГРАДУ: Мушкарац скочио са Савског моста, па га прегазио такси

Фото: Н. Фифић

Мушкарац је, према нашим сазнањима, најпре скочио са старог Савског моста, а утом га је прегазило такси возило.

Двострука несрећа десила се око 01.30 сати у Херцеговачкој улици.

Како сазнајемо, погинули мушкарац имао је око 35 година.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИР ВЕЋ У МАРТУ, УКРАЈИНА ИДЕ НА ИЗБОРЕ И РЕФЕРЕНДУМ? Ројтерс ексклузивно објавио детаље мировног споразума, али једна ствар кочи све

МИР ВЕЋ У МАРТУ, УКРАЈИНА ИДЕ НА ИЗБОРЕ И РЕФЕРЕНДУМ? Ројтерс ексклузивно објавио детаље мировног споразума, али једна ствар кочи све

АМЕРИЧКИ и украјински преговарачи разговарали су о амбициозном циљу да Русија и Украјина постигну мировни споразум до марта, иако је тај рок вероватно нереалан због недостатка договора о кључном питању територије, према речима три извора упозната са разговорима, ексклузивно је објавио Ројтерс.

06. 02. 2026. у 22:55

ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (1)

ПЕП ГВАРДИОЛА ХИТНО НАПУШТА МАНЧЕСТЕР СИТИ?! Ово нико жив није очекивао! Грађани већ имају три решења