БРЗА АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ: Ухапшен мушкарац који је убо ножем младића на Звездари
ПОЛИЦИЈА у Београду брзом и ефикасном акцијом ухапсила је М. Ш. (1973) непосредно након што је, како се сумња, ножем убо двадесетпетогодишњег мушкарца и нанео му лаке телесне повреде.
Илустрација Фото Depositphotos
Он се терети да је синоћ око 23.45 часова у Критској улици на Звездари након туче, ножем у леђа убо двадесетпетогодишњака, па побегао с лица места.
Повређени мушкарац превезен је у болницу, где су му констатоване лаке телесне повреде, након чега је пуштен на кућно лечење.
Полиција је убрзо идентификовала и ухапсила М. Ш., коме је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву којом се терети да је извршио кривично дело лака телесна повреда, бити приведен Првом основном јавном тужилаштву у Београду.
Препоручујемо
МЛАДИЋ УБОДЕН НОЖЕМ У ЛЕЂА НА ЗВЕЗДАРИ: Хитно превезен на Војномедицинску академију
10. 05. 2021. у 07:33
ТЕШКА НЕСРЕЋА НА ПУТУ КОД РАШКЕ: Мушкарац преминуо на лицу места - саобраћај обустављен
09. 05. 2021. у 17:52
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (1)