ПРОВАЛИО У ПРИВАТНУ ПОЛИКЛИНИКУ И УКРАО НОВАЦ: Ухваћен након пљачке и спроведен у „Забелу“
С.А. (48) из Пожаревца ухапшен је захваљујући брзој и ефикасној акцији полиције непосредно након извршене тешке крађе.
Фото: Д. Н.
Он се терети да је 2. маја увече, на територији града, уз употребу подесног алата, провалио у једну приватну поликлинику, у којој је извршио преметачину и из касе украо новац. Осумњичени је након провале побегао, али га је полиција убрзо сустигла и ухапсила. Пошто је за С. А. због истог кривичног дела претходно била расписана потерница Основног суда у Пожаревцу, он је спроведен на издржавање казне затвора у Казнено-поправни завод „Забела“. Против осумњиченог ће због извршене тешке крађе бити поднета кривична пријава Основном јавном тужилаштву у Пожаревцу.
Препоручујемо
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)