ЈОШ ЈЕДАН СЛУЧАЈ НАСИЉА НАД ЖЕНАМА: Новосађанин након краће свађе, претукао девојке на улици

27. 03. 2021. у 11:29

БРЗОМ реакцијом полиције, осумњичени је пронађен и њему је одређено задржавање до 48 сати

ЈОШ ЈЕДАН СЛУЧАЈ НАСИЉА НАД ЖЕНАМА: Новосађанин након краће свађе, претукао девојке на улици

Илустрација полиција Фото Depositos

Припадници Министарства унутрашњих послова у Новом Саду у сарадњи са Основним јавним тужилаштвом ухапсили су Н. Т. (51) из овог града, због постојања основа сумње да је учинило кривично дело насилничко понашање.

Сумња се да је, јуче, на улици, након краће расправе, рукама и ногама задао више удараца двема двадесетчетворогодишњакињама из Новог Сада и том приликом им задао лаке телесне повреде.

Брзом реакцијом полиције, осумњичени је пронађен и њему је одређено задржавање до 48 сати и биће приведен, уз кривичну пријаву, надлежном тужилаштву.

(Телеграф.рс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита

ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита

ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.

18. 12. 2025. у 16:38

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (0)

СКАНДАЛ! Хрватска банка кажњена са 1.5 милиона €: Апликацијом ПРЕНОСИЛИ и ЧУВАЛИ све што је инсталирано на мобилним телефонима корисника