ХИТНА ЕВАКУАЦИЈА НА ВРАЧАРУ: Стигла дојава о бомби на овој локацији
У ТРЕЋОЈ београдској гимназији на Врачару данас око 18 часова стигла је дојава о постављеној бомби.
Unsplash
Претња је, према првим информацијама, упућена путем мејла.
На лице места упућене су контрадиверзионе екипе које врше преглед објекта.
Подсећања ради, посетиоци тржног центра Биг на Карабурми журно су око 16.20 напустили објекат због дојаве о постављеној бомби.
За сада нема информација о евентуалној опасности.
(Телеграф)
Ускоро опширније
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)