СЕКУЋИ САЈЛЕ ЗА ЗАКЉУЧАВАЊЕ, КРАО БИЦИКЛЕ И ЕЛЕКТРИЧНИ ТРОТИНЕТ: У Новом саду ухапшен осумњичени за шест тешких крађа

Љиљана Прерадовић

04. 03. 2026. у 15:20

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду ухапсили су Л. Љ. (46) из овог града, због постојања основа сумње да је учинио шест кривичних дела тешка крађа.

СЕКУЋИ САЈЛЕ ЗА ЗАКЉУЧАВАЊЕ, КРАО БИЦИКЛЕ И ЕЛЕКТРИЧНИ ТРОТИНЕТ: У Новом саду ухапшен осумњичени за шест тешких крађа

Фото: Depositphotos

Он се сумњичи да је секући сајле за закључавање, на улицама крао бицикле и електрични тротинет. Полиција га је, јуче, ухватила на Грбавици, са бициклом који је, како се сумња, такође украо пре неколико дана. Део украдених возила полиција је пронашла и биће враћена власницима.

Л. Љ. је одређено задржавање до 48 сати и биће приведен, уз кривичну пријаву, основном јавном тужиоцу у Новом Саду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Мења се карта Европе: Две државе се уједињују?