ПОЛИЦИЈА ЗАУСТАВИЛА АУТО И ОСТАЛА У ШОКУ: Младић возио скоро 100 килограма марихуане
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Врању, по налогу Вишег јавног тужилаштва у овом граду, ухапсили су С. Д. (32) из околине Краљева, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Фото: И. Митић
- Саобраћајна полиција је синоћ у Врању зауставила аутомобил марке „Опел“ којим је управљао осумњичени, а приликом контроле возила пронађено је 74 килограма биљне материје за коју се сумња да је марихуана - наводи МУП у саопштењу.
Дрога је, како се сумња, била намењена даљој продаји, а заплењена количина биће упућена на вештачење.
По налогу дежурног јавног тужиоца Вишег јавног тужилаштва у Врању, осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати, након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужилаштву.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ПУТИН КОМЕНТАРИСАО БРАК НАШЕ ПЕВАЧИЦЕ: "Српкиња ти је жена? Они то неће украсти! Срби су поштени и пристојни - ако си преписао фирму на њу"
ТОКОМ разговора Владимир Путин га је упитао ко је његова супруга.
10. 07. 2026. у 21:56
Коментари (0)