ПРОНАЂЕНА ЕКСПЛОЗИВНА НАПРАВА КОД МУШКАРЦА: Драма у Београду - Полиција одмах реаговала
ПОЛИЦИЈА у Београду је у петак у јутарњим часовима у улици Војислава Илића, код М.Б. (46) пронашла ручну бомбу.
Фото: Depositphotos
М.Б. је одмах ухапшен и против њега је поднета кривична пријаве за Недозвољену производњу, држање и промет оружја и експнозивних материја.
Истрагу води Више јавно тужилаштво, а даља истрага ће утврдити коме је бомба била намењена.
(Телеграф.рс)
БОНУС ВИДЕО:
ПОГЛЕДАЈТЕ СНИМАК ХАПШЕЊА: "Врачарац" пао у Новом Саду
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка
РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.
23. 06. 2026. у 08:02
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)