ПОЗНАТО КО ЈЕ УПУЦАН У ОБРЕНОВЦУ: Хитно превезен у болницу, нападач у бекству

Ана Ђокић

11. 12. 2025. у 13:43

Око 12.30 сати у Обреновцу је дошло до пуцњаве када је нападач упуцао мушкарца (28), који је био у друштву екстремисте Филипа Радовановића (28) у ресторану, преноси "Блиц".

ПОЗНАТО КО ЈЕ УПУЦАН У ОБРЕНОВЦУ: Хитно превезен у болницу, нападач у бекству

Фото: pixabay

Мушкарац који је био у друштву екстремисте Филипа Радовановића је, након што је упуцан у Обреновцу, превезен у Ургентни центар.

Наводно је до пуцњаве дошло због сукоба око пааркинг места.

Подсетимо, пуцњава се догодила испред ресторана, а полиција трага за починиоцем.

(Блиц)

БОНУС ВИДЕО:

ПУЦЊАВА У ЗЕМУНУ: Рањено више особа

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

ТОТАЛНИ ОБРТ! Партизан демантовао да је потписао уговор са Пењаројом