МЛАДИЋ ИЗБО ТИНЕЈЏЕРА У СТОМАК: Боре му се за живот, другог исекао изнад кука

В.Н.

15. 10. 2025. у 16:08

21-ГОДИШЊАК ухапшен је због сумње да је извршио кривична дела убиство у покушају и тешка телесна повреда.

МЛАДИЋ ИЗБО ТИНЕЈЏЕРА У СТОМАК: Боре му се за живот, другог исекао изнад кука

Фото: Shutterstock/Илустрација

Припадници Министарства унутрашњих послова у Лесковцу ухапсили су С. Ј. (21) из околине града, због постојања основа сумње да је извршио кривична дела убиство у покушају и тешка телесна повреда.

Он се сумњичи да је, у вечерњим сатима 10. октобра у околини Лесковца, након краће расправе, једног седамнаестогодишњака ножем убо у стомак, као и да је једног осамнаестогодишњака посекао по руци и изнад десног кука.

Седамнаестогодишњак је задобио тешке телесне повреде опасне по живот и збринут је у Клиничком центру у Нишу, док су осамнаестогодишњаку констатоване тешке телесне повреде.

Осумњичени је, уз кривичну пријаву, приведен Вишем јавном тужилаштву у Лесковцу.

Судија Вишег суда у Лесковцу му је, на предлог тужилаштва, одредио притвор до 30 дана.

(Курир)

БОНУС ВИДЕО:

ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Анђела Вуковић | Радозналост је њена супермоћ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута