АКЦИЈА ЛЕСКОВАЧКЕ ПОЛИЦИЈЕ: Заплењено осам килгорама кокаина - ухапшен Македонац
ПРИПАДНИЦИ МУП, Полицијске управе у Лесковцу , запленили су око 8 килограма кокаина и ухапсили С. И. (44), држављанина Северне Македоније, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Foto: MUP
- Полиција је на ауто-путу код Брестовца, у аутомобилу „форд“ којим је управљао осумњичени, пронашла девет пакета у којима је био кокаин. Oсумњиченом је, по овлашћењу вишег јавног тужиоца у Лесковцу, одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву - истакао је министар полиције Ивица Дачић и захвалио свим припадницима полиције који су учествовали у овој акцији.
Препоручујемо
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)