У ВРАЊУ УХАПШЕН КРАДЉИВАЦ САТОВА: Полиција вратила украдену робу власнику
Врањска Полиција расветлила је случај тешке крађе и поднеће кривичну пријаву против четрдесетпетогодишњег мушкарца из Врања, због постојања основа сумње да је извршио ово кривично дело.
Фото: Депоситпхотос
Он се сумњичи да је 10. августа ове године, у јутарњим часовима, каменом разбио излог једне сребрнаре у Врању из које је потом украо три сата.
Полиција је пронашла украдене сатове и вратила их власнику.
Препоручујемо
ФИЛМСКА АКЦИЈА У СУБОТИЦИ: Упад САЈ-а у лабораторију марихуане (ВИДЕО)
15. 03. 2026. у 18:45
ТЕШКА САОБРАЋАЈКА КОД НЕГОТИНА: Жена хитно транспортована у Ниш, син задржан у болници
15. 03. 2026. у 17:01
ПОГИНУО МЛАДИЋ (21) У БАРАЈЕВУ: Изгубио контролу над возилом и ударио у бетонски стуб
15. 03. 2026. у 07:13
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)