КОНТРОЛА САОБРАЋАЈА: Бољевчанка возила алкохолисана, бициклисти из Сокобање измерено 3,46 промила
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Сокобањи и Бољевцу, током викенда, искључили су из саобраћаја двоје возача који су возили под дејством алкохола.
Фото: С.М.Јовановић
Саобраћајна полиција у Сокобањи зауставила је четрдесетједногодишњег бициклисту којем је алкотестирањем измерено чак 3,46 промила алкохола у организму.
У Бољевцу је из саобраћаја искључена двадесетдвогодишња девојка која је управљала „маздом“ са 1,52 промила алкохола.
Возачи су задржани и против њих ће бити поднете одговарајуће прекршајне пријаве.
Препоручујемо
КОЛА ХИТНЕ СЕ ЗАКУЦАЛА У "МАРИЦУ", ИМА ПОВРЕЂЕНИХ: Тежак удес на путу за болницу (ФОТО)
19. 12. 2025. у 21:58
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита
ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.
18. 12. 2025. у 16:38
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
ВИДИТЕ СНИМАК - ШУТИРАЈУ ГА: Вујадин Савић нападнут у Београду - усред тржног центра (ВИДЕО)
БИВШИ фудбалер Црвене звезде наводно је нападнут у једном тржном центру у Београду.
18. 12. 2025. у 22:08
Коментари (0)