УХАПШЕН ЗБОГ ПОЛА КИЛОГРАМА МАРИХУАНЕ: Дрога пронађена у помоћном објекту осумњиченог
ПРИПАДНИЦИ полиције у Лесковцу ухапсили су А.Љ.(24), из околине овог града, јер су приликом претреса помоћног објекта које користи, у канти, пронашли две кесе са око 490 грама марихуане.
Фото: И. Митић
Ухапшени мушкарац, који је задржан по овлашћењу Основног јавног тужилаштва у Лесковцу, се терети због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћено држање опојних дрога.
Он је, у присуству браниоца, изнео одбрану. Након саслушања, на предлог јавног тужиоца му је одређен притвор до 30 дана, а због постојања околности које указују да би останком на слободи могао утицати на несаслушане сведоке.
Предлог тужилаштва да му притвор буде одређен и због постојања околности да ће осумњичени у кратком временском периоду поновити кривично дело није прихваћен, због чега ће у том делу одлуке бити изјављена жалба. Донета је и наредба о спровођењу истраге по чијем окончању ће бити донета адекватна јавнотужилачка одлука.
Препоручујемо
ТУЧЕ И АЛКОХОЛИСАНИ: Релативно мирна ноћ у Београду - Без удеса и већих инцидената
04. 02. 2026. у 06:52
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)