УКРАО "АЈФОН 13" НА ПИЈАЦИ У ЗЕМУНУ: Лопов све признао, завршио у притвору
У Трећем Основном јавном тужилаштву у Београду саслушан је Н.К. (45) због сумње да је Д.К. (42) на пијаци у Земуну, украо телефон марке “Ајфон 13”.
Фото: Б. Г.
На саслушању код јавног тужиоца окривљени је у потпуности признао извршење кривичног дела, након чега је Треће основно јавно тужилаштво у Београду предложило суду да му, због постојања околности које указују на опасност од бекства, јер нема пријављено пребивалиште, одреди притвор у трајању до 30 дана, који је решењем и одређен.
Препоручујемо
ПРВИ СНИМЦИ СА МЕСТА ЗЛОЧИНА: Убиство Дарка Весковића званог Прика (ФОТО/ВИДЕО)
22. 06. 2026. у 18:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)
Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.
16. 06. 2026. у 12:22
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
ТЕШКА БОРБА ЗА ЖИВОТ НАШЕГ СЛАВНОГ МУЗИЧАРА: "Рак ми гризе кости, проширио се на цело тело, молим вас - помозите да преживим"
"МОЛИМ вас, вратите ми ону доброту коју сам годинама делио са вама, донирајте одмах и помозите ми да преживим."
20. 06. 2026. у 16:23
Коментари (0)