ДРЖАВЉАНИМА НЕМАЧКЕ НУДИО ПОСАО, ПА ИМ ОДВОЗИО СКУПА КОЛА: Новосадска полиција ухапсила осумњиченог за више превара и крађа

Љ.П.

09. 12. 2024. у 11:54

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду ухапсили су Е. А. В. (41), због постојања основа сумње да је учинио више кривичних дела превара и тешка крађа.

ДРЖАВЉАНИМА НЕМАЧКЕ НУДИО ПОСАО, ПА ИМ ОДВОЗИО СКУПА КОЛА: Новосадска полиција ухапсила осумњиченог за више превара и крађа

Фото Shutterstock

Сумња се да се он лажно представљао као представник иностране фирме која обавља услуге превоза са аеродрома у Београду до Минхена или Будимпеште.

У ту сврху, он је, како се сумња, путем огласа нудио посао држављанима Немачке, позивајући их да дођу у Србију, сопственим или изнајмљеним возилима, искључиво високе класе.

Сумња се да би, затим, оштећенима обезбедио смештај у хотелу и под различитим изговорима одлазио њиховим аутомобилима прекидајући сваки контакт.

Новосадска полиција га је ухапсила јуче, у Руми, после пријаве немачког држављанина да је Е. А. В. одвезао његов „БМВ“ и нестао.

Од укупно четири пријављена случаја, полиција је пронашла три украдена возила и вратила их власницима.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и биће приведен, уз кривичну пријаву, основном јавном тужиоцу у Новом Саду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

РУС ПРИРЕДИО НЕВИЂЕН СКАНДАЛ: Колеге тенисери не могу да верују да се овако понашао! (ВИДЕО)