ОТАЦ И СИН ЗАДОБИЛИ ПРОСТРЕЛНЕ РАНЕ: Ево како се бранио ухапшени за покушај убиства у Мраморку

Поводом пуцњаве и рањавања оца и сина у Мраморку у општини Ковин, у просторијама Вишег јавног тужилаштва у Смедереву у недељу је саслушан З.З. из Београда (1953.), због постојања основа сумње да је извршио кривично дело тешко убиство у покушају у стицају са кривичним делом недозвољена производња, држање, ношење и стављање у промет оружја и експлозивних .

ОТАЦ И СИН ЗАДОБИЛИ ПРОСТРЕЛНЕ РАНЕ: Ево како се бранио ухапшени за покушај убиства у Мраморку

Илустрација/Foto: Nenad Zivanovic

Како је саопштило смедеревско тужилаштво, осумњиченом се ставља на терет да је у суботу, 23. новембра око 10 сати, покушао да лиши живота Г.К. и В.К. из Мраморка, испаливши у њих после вербалне расправе,  више пројектила из пиштоља наневши им прострелне ране.

Када је полиција зауставила осумњиченог, код њега за појасом и у возилу  којим је напустио лице места  пронађена је већа количина ватреног оружја и муниције.

На саслушању осумњичени је користио своје законско право и није желео да износи одбрану, након чега је тужилаштво ставило предлог судији за претходни поступак Вишег суда у Смедереву да се осумњиченом одреди притвор, саопштило је ВЈТ у Смедереву.

Према незваничним сазнањима, инцидент се догодио након свађе око паркинга.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

УЖАСНА ВЕСТ СА ФРОНТА: Терористичке методе Украјине се настављају