ВЕСИЋУ ПРИТВОР ДО 30 ДАНА: Огласио се Виши суд у Новом Саду после саслушања 12 особа због трагедије у Новом Саду
23. 11. 2024. у 13:07
МИНИСТРУ у оставци Горану Весићу на предлог Вишег јавног тужилаштва у Новом Саду, одређен је притвор до 30 дана. Притвор је одређен још за деветоро ухапшених, док је кућни притвор одређен Јелени Танасковић и Анити Димоски.
Повезане вести

УКИНУТ ПРИТВОР ЈЕДНОЈ ОД ОСУМЊИЧЕНИХ У СЛУЧАЈУ ПАДА НАДСТРЕШНИЦЕ: Зорица Славковић Марковић у кућном притвору
РЕШЕЊЕМ Ванпретресног већа Вишег суда у Новом Саду, Зорици Славковић Марјановић, једној од осумњичених која се налази у притвору после пада надстрешнице на Железничкој станици 1. новембра 2024. године, одређен је кућни притвор уз примену електронског надзора и забрањено напуштање стана.
12. 06. 2025. у 21:15
Најновије из рубрике

ИНЦИДЕНТ КОД АРЕНЕ: Изгорело возило
НИКО није повређен у инциденту када је данас око 19.45 код Београдске арене, у зауставној траци горело возило марке "рено твинго".
01. 08. 2025. у 21:20

ИДИ У СРБИЈУ, ПА ТАМО НОСИ ЦРНО-БЕЛИ ДРЕС: Отац нападнутог момка огорчен поруком мржње
ТАКОЗВАНИ навијачи Будућности покушали су бруталним пребијањем уз употребу штангли, да линчују свог суграђанина А. П. (22) наневши му теже телесне повреде, као и ожиљке на души, као и његовој бројној породици. Можда би све и остало на "јуначком" окршају руље хулигана против појединца, да "навијачи", који су наводно желели да отму црно-бели дрес Партизана, који је на себи имао А. П., да му нису упутили злослутну поруку: "Да те више нисмо видели, иди у Србију, па носи црно-бели дрес."
01. 08. 2025. у 16:46

УХАПШЕН СМЕДЕРЕВАЦ ЗБОГ ДРОГЕ: У домаћинству чувао пакетиће дроге и 583 грама марихуане
У Вишем јавном тужилаштву у Смедереву данас је саслушан М.М. (рођен 1995. године) из Лугавчине, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело Неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
01. 08. 2025. у 16:15

ТОТАЛНИ ШОК НА ПРЕЛАЗУ КЕЛЕБИЈА: Цариници у гепеку возила пронашли строго заштићену врсту, ово је све изненадило (ФОТО)
СЛУЖБЕНИЦИ Одељења за сузбијање кријумчарења Управе царина су, у сарадњи са полицијом, 25. јула ове године на граничном прелазу Келебија спречили покушај кријумчарења јединке строго заштићене врсте корњаче, саопштила је данас Управа царина Републике Србије.
01. 08. 2025. у 15:57

ИСПОД СЕДИШТА ПОЛА КИЛОГРАМА ЗЛАТА: Ево шта је све пронађено (ФОТО)
СЛУЖБЕНИЦИ Одељења за сузбијање кријумчарења Управе царина , у сарадњи са полицијом су 30. јула на граничном прелазу Хоргош, спречили покушај кријумчарења готово пола килограма непријављеног злата чија се укупна вредност процењује на скоро 42.000 евра.
01. 08. 2025. у 15:00
Коментари (0)