ЗАДРЖАН ДЕВЕТНАЕСТОГОДИШЊИ БОРАНИН: Пијан, са пробном дозволом, слетео са пута
ДЕВЕТНАЕСТОГОДИШЊАКУ из Бора који је са пробном дозволом слетео са пута у алкохолисаном стању, полиција је одредила задржавање због низа прекршаја у саобраћају.
Фото: С.М.Јовановић
Припадници Министарства унутрашњих послова у Бору искључили су из саобраћаја деветнаестогодишњег возача „фордa“ из овог града.
Младић је, наводе у Полицијској управи, возећи са 1,60 промила алкохола у организму, са пробном возачком дозволом у време када то овим возачима није дозвољено, слетео са пута.
Срећом, те у овој незгоди нико није повређен.
Возачу је одређено задржавање и против њега ће бити поднете одговарајуће прекршајне пријаве.
Препоручујемо
ГОРИ КОМБИ НА ГАЗЕЛИ: Ватрогасци одјурили на лице места, обустављен саобраћај (ФОТО)
03. 02. 2026. у 16:39
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)