ЗАПАЛИО ГУМЕ НА АУТОБИЛУ У ЗЕМУНУ: Осумњичени се бранио ћутањем, суд му одредио притвор
Након потраге, по налогу јавног тужиоца Трећег основног јавног тужилаштва у Београду, полицијски службеници петог одељења УКП, ПУ за град Београду донели су решење о задржавању Л.Н. (26) због сумње да је извршио кривично дело изазивање опште опасности у саучесништву са Н.Л.

Фото: Танјуг/Милош Миливојевић
Окривљеном Л.Н. се ставља на терет да је у ноћним часовима - око 02.35 чаова 25.октобра, заједно са Н.Л. дошао до куће у којој живи К.А. (27), у Земуну, насеље Алтина, испред које је било паркирано комби возило једне курирске службе које овај користи за рад.
Тако је, по претходном договору Л.Н. чувао стражу и пазио да неко не наиђе док је Н.Л. поливао бензином предње и задње гуме и запалио их.
На саслушању код јавног тужиоца окривљени Л.Н. није желео да се изјашњава на наводе кривичне пријаве и бранио се ћутањем.
Имајући у виду да је раније пет пута правноснажно осуђен и да се сумња да ће боравком на слободи поновити кривично дело, на предлог Трећег тужилаштва надлежни суд је донео решење којим се према окривљеном одређује притвор у трајању до 30 дана.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)