МЕТАЛНОМ ШИПКОМ ПРЕТУКАО ЧОВЕКА НА ГРАДИЛИШТУ У НОВОМ БЕОГРАДУ: Треће ОЈТ тражи притвор за насилника
ЈАВНИ тужилац Трећег основног јавног тужилаштва у Београду саслушао је П.Р. (50) на околности извршења кривичног дела тешка телесна повреда.
Фото Shutterstock
Окривљеном се ставља на терет да је 28.октобра, на градилишту на Новом Београду, након вербалне расправе, металном шипком М.Ж. (42) задао ударце по глави у руци и нанео му тешку телесну повреду у виду прелома петог прста десне шаке.
На саслушању код јавног тужиоца окривљени је делимично признао извршење кривичног дела које му се ставља на терет.
Имајући у виду да окривљени нема пријављено пребивалиште и да постоји опасност од бекства, да постоје околности које указују да ће боравком на слободи утицати на сведока и да ће, због претходне осуђиваности за кривична дела из групе кривичних дела против живота и тела, понови кривично дело, Треће основно јавно тужилаштво у Београду је поднело предлог основном суду да му одреди притвор у трајању до 30 дана по сва три наведена законска основа.
Препоручујемо
КОЛА ХИТНЕ СЕ ЗАКУЦАЛА У "МАРИЦУ", ИМА ПОВРЕЂЕНИХ: Тежак удес на путу за болницу (ФОТО)
19. 12. 2025. у 21:58
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита
ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.
18. 12. 2025. у 16:38
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
ВИДИТЕ СНИМАК - ШУТИРАЈУ ГА: Вујадин Савић нападнут у Београду - усред тржног центра (ВИДЕО)
БИВШИ фудбалер Црвене звезде наводно је нападнут у једном тржном центру у Београду.
18. 12. 2025. у 22:08
Коментари (0)