ПРИВОЂЕЊЕ ЗБОГ КОРУПЦИЈЕ: Возач "шкоде" покушао да подмити саобраћајца

Загорка Ускоковић

11. 07. 2024. у 16:24

Припадници Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције, по налогу Посебног одељења за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Краљеву, ухапсили су М. П. (35) из Ариља, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело давање мита.

ПРИВОЂЕЊЕ ЗБОГ КОРУПЦИЈЕ: Возач шкоде покушао да подмити саобраћајца

Фото: Профимедиа/Илустрација

Он се сумњичи да је данас у околини Пожеге саобраћајном полицајцу понудио новац да не сачини Записник о извршеној контроли учесника у саобраћају у који је требало да евидентира прекршај који је осумњичени претходно извршио управљајући возилом марке „шкода“.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужилаштву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

БЕЗБЕДНОСТ НА РАДУ: Култура која спасава животе