ПОКОСИО МАЛОЛЕТНОГ ПЕШАКА: Осумњичени у Тужилаштву

Јелисавета Љутић

13. 06. 2024. у 08:30

По налогу јавног тужиоца Трећег основног јавног тужилаштва у Београду полицијски службеници Управе саобраћајне полиције донели су решење о задржавању З. Б. (61) због кривичног дела тешка дела против безбедности јавног саобраћаја.

ПОКОСИО МАЛОЛЕТНОГ ПЕШАКА: Осумњичени у Тужилаштву

Љ.П.

 Ухапшени је 12. јуна, на обележеном пешачком прелазу, аутомобилом којим је управљао ударио малолетног пешака који је задобио тешке телесне повреде опасне по живот.

З. Б. ће бити спроведен у Треће основно јавно тужилаштво у Београду када ће га саслушати јавни тужилац, након чега ће бити предузете све неопходне доказне радње.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)