УХАПШЕН ЈЕР ЈЕ УЗГАЈАО МАРИХУАНУ: Полиција ухапсила мушкарца у Чачку
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Чачку ухапсили су М. М. (44) са пребивалиштем у Инђији, због постојања основа сумње да је учинио кривична дела неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога и недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.

фОТО: ПУ Чачак
Претресом стана и помоћних просторија осумњиченог у околини Чачка полиција је пронашла лабораторију за узгој марихуане у вештачким условима са 103 стабљике за које се сумња да је канабис и 600 грама сасушене биљне материје за коју се сумња да је марихуана.
Такође, нађена је комплетна опрема за узгој марихуане, лампе, вентилатори, ПХ мерач, термостат, као и 49 комада пиштољске муниције.
М. М. је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен вишем јавном тужиоцу у Чачку.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)