УХАПШЕН ЛОПОВ У СМЕДЕРЕВУ, ПОКРАО КИНЕСКУ РАДЊУ: Украо 200 метара кабла и бушилицу
Припадници Министарства унутрашњих послова у Смедереву, интензивним оперативним радом, у сарадњи са Основним јавним тужилаштвом, расветлили су тешку крађу извршену 25. јануара ове године и ухапсили Ф. Ш. (50) из Смедерева, због постојања основа сумње да је извршио ово кривично дело. Он је, како се сумња, провалио у магацин једног кинеског предузећа и украо 200 метара електричног кабла, агрегат и бушилицу чија се укупна вредност процењује на око 250.000 динара.
Фото СК
Полицијски службеници су пронашли део украдених предмета, које ће вратити власнику.
Осумњиченом је, по налогу тужилаштва, одређено задржавање до 48 часова након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен основном јавном тужиоцу, саопштила је ПУ Смедерево.
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
СРПКИЊА КОЈА ЈЕ ОЧАРАЛА МУСОЛИНИЈА Одбила италијанско држављанство: "На дну моје душе - Српство"
ТОКОМ изложбе у Риму 1935. године, где је Милена Павловић излагала са италијанским уметницима, Мусолини је препознао њено презиме и застао да је упозна.
05. 11. 2025. у 08:43
Коментари (0)