УЖАС У КРУШЕВЦУ: Претукли Чачанина и узели му новац, у све је била умешана и жена

ТРИ особе су ухапшене, а за једном особом се интензивно трага, због постојања основа сумње да су починили раззбојништво, управо је потврђено у полицији у Крушевцу, чииј су оперативци расветлили случај.

УЖАС У КРУШЕВЦУ: Претукли Чачанина и узели му новац, у све је била умешана и жена

Foto:S.Babović

Полиција је ухапсила  A. O. (34), Д. К. (33) и Н. Ћ. (34), из околине Крушевца, док се за још једном особом интензивно трага.

- Они се сумњиче да су, 14. децембра ове године, у стану осумњичене А. О. у околини Крушевца, претукли четрдесетшестогодишњег мушкарца из околине Чачка и од њега узели око 1.600 евра и 23.000 динара - наводе у полицији.

По налогу Основог јавног тужилаштва у Крушевцу, А. О., Д. К. и Н. Ћ. је одређено задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведени тужиоцу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

УСПЕШНА САРАДЊА КСВ И ФОНДАЦИЈЕ МЕРИДИАН: Финансијска инјекција за клубове са подручја Покрајине