ПОКРАО ЖЕНУ У ЧАНТАВИРУ: Полиција расветлила крађу
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Суботици, интензивним радом, расветлили су тешку крађу, тешку крађу у покушају и крађу у покушају и ухапсили Ј. К. (38) из околине Суботице због постојања основа сумње да је извршио ова кривична дела.
Д. Новковић
Он се сумњичи да је током септембра ове године провалио у кућу педесетогодишње жене у Чантавиру и украо техничке уређаје, обућу, кључ од возила и кутију са сребрним накитом, као и да је покушао да провали у кућу осамдесетједногодишњег мушкарца у овом насељу.
- Такође, Ј. К. је, како се сумња, ушао у откључани „голф“ четрдесетогодишњег суграђанина, а док је покушавао да га стартује, наишао је власник, након чега је осумњичени побегао - додају у суботичкој полицији.
Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Основном јавном тужилаштву у Суботици.
НОВИ ДЕТАЉИ НАПАДА НА КУЋУ ЗДРАВКА ЧОЛИЋА: Довезли се тротинетом, па снимали бацање бомбе
ВИШЕ јавно тужилаштво у Београду објавило је нове детаље напада на кућу певача Здравка Чолића, на коју је 3. фебруара бачена бомба.
06. 02. 2026. у 18:52
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)