ЖЕНА КОЈА ЈЕ ПРЕТУЧЕНА У ЖАРКОВУ ЋУТИ: Не жели да открије име нападача и мотив пребијања

Јелисавета Љутић

18. 08. 2023. у 15:58

ЖЕНА (40) која је јуче пронађена како лежи на асфалту, претучена, у Репишкој улици у београдском насељу Жарково, има тешке повреде, али се опоравља.

ЖЕНА КОЈА ЈЕ ПРЕТУЧЕНА У ЖАРКОВУ ЋУТИ: Не жели да открије име нападача и мотив пребијања

Г.Шљивић

Како сазнајемо из извора блиских истрази, њу су на улици пронашли грађани, који су одмах позвали Хитну помоћ, а потом и полицију. О инциденту је, такође, обавештено и надлежно Тужилаштво.

Након што су јој саниране повреде, за које је утврђено да нису настале јуче, већ пре неколико дана, обављен је и разговор са претученом женом. 

Она, међутим, како сазнајемо, одбија сваку сарадњу, односно рекла је да познаје нападача, али не жели да каже разлог, нити његово име.

БОНУС ВИДЕО: СРАМНО! Снимак крађе новца из Саборног храма

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ! Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.

13. 04. 2026. у 07:27

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.

11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39

Коментари (0)

САДА ЈЕ СВЕ ЈАСНО! Никола Јокић остао у конкуренцији за МВП награду, Денвер добио тешког ривала у првој рунди плеј-офа