БЕОГРАЂАНКИ УКРАДЕН BMW У ГРЧКОЈ: Провалници ушли у апартман, узели кључ од аута и одвезли га (ФОТО)
У МИРНОМ месту Skala Fourka, у затвореном комплексу Pohoda Villas, једној Београђанки јуче је украден ауто марке БМW X3 сиве боје.

FOTO: Privatna arhiva
Крађа се догодила синоћ око 21 час. Украдени аутомобил има београдске регистарске таблице.
ФОТО: Приватна архива
Како се овај немили догађај одвио прича нам Сања, која је са породицом отишла на летовање у ово мирно место. И даље је у шоку због свега што јој се догодило.
Како каже на наш портал, провалници су из апартмана украли кључеве од аутомобила.
- Ушли су у апартман, узели су кључ од аута, кључ од куће и капије и одвезли ауто. Тек кад смо ујутру кренули на плажу, схватили смо да нема аута и кључа - каже Сања.
Случај су одмах пријавили полицији.
- Исто се десило и Македонцима, на само пар кућа од нас - наводи Сања.
БОНУС ВИДЕО:
УПАЛИ У КУЋУ, ЛОПОВЕ ЗАТЕКЛИ У ГАЋАМА И ПОБАЦАЛИ ИХ НА ПОД: Погледајте филмску акцију УКП
Препоручујемо

ПУЦЊАВА У ПОЗНАТОМ БЕОГРАДСКОМ РЕСТОРАНУ: Рањен младић, полиција трага за нападачем
30. 07. 2023. у 14:42

"САХРАНИО САМ СИНА" Жељко Самарџић о највећој животној трагедији: "Размишљам колики би био да је остао жив"
29. 07. 2023. у 17:31 >> 17:32

ОЛУЈА И ГРМЉАВИНА НА ОГЊЕНУ МАРИЈУ СУ ЛОШ ЗНАК: Ево шта каже народно веровање
30. 07. 2023. у 09:36

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"ЂЕДОВИ ТЕ ПРОКЛЕЛИ!" Вељко бесан на презимењакињу, слави Олују
СИН певачице Светлане Цеце Ражнатовић, Вељко Ражнатовић, важи за великог родољуба, а сада га је разбеснело то што је једна његова презимењакиња учествовала у годишњици прославе "Олује".
03. 08. 2025. у 10:36
Коментари (2)