МАЛОЛЕТНИЦИ УХАПШЕНИ ЗБОГ ДОЈАВА О БОМБАМА: У Кладову полиција привела дечаке старе 15 и 16 година

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Кладову ухапсили су петанаестогодишњег и шеснаестогодишњег младића из овог града, због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање панике и нереда.

МАЛОЛЕТНИЦИ УХАПШЕНИ ЗБОГ ДОЈАВА О БОМБАМА: У Кладову полиција привела дечаке старе 15 и 16 година

Фото: С. М. Јовановић

Они се сумњиче да су пре неколико дана позвали полицију и пријавили да је, у једној основној школи у Кладову, постављена бомба, а потом је шеснаестогодишњак пријавио да је постављена бомба и у једној дискотеци у истом граду.

Полиција је утврдила да се ради о лажним дојавама. Осумњичени ће, у законском року, бити приведени судији за малолетнике Вишег суда у Неготину.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (1)

РУС ПРИРЕДИО НЕВИЂЕН СКАНДАЛ: Колеге тенисери не могу да верују да се овако понашао! (ВИДЕО)