НОЖЕМ ТЕШКО ПОВРЕДИО МЛАДИЋА, А ДЕВОЈКУ ЛАКШЕ: У Бачкој Паланци ухапшен Новосађанин (22)

Љ.П.

22. 06. 2023. у 15:07

НОВОСАДСКА полиција ухапсила је У. П. (22) из Новог Сада, због постојања основа сумње да је покушао да убије једног младића у Бачкој Паланци.

НОЖЕМ ТЕШКО ПОВРЕДИО МЛАДИЋА, А ДЕВОЈКУ ЛАКШЕ: У Бачкој Паланци ухапшен Новосађанин (22)

Г.Шљивић

Сумња се да је осумњичени синоћ у Бачкој Паланци, на улици, ножем нанео двадесетпетогодишњем мештанину тешке телесне повреде, опасне по живот.

Такође, сумња се да је, том приликом, ножем лакше повредио и двадесетогодишњу девојку.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и биће приведен, уз кривичну пријаву, вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

Коментари (0)

ТЕЖАК ЖРЕБ ЗА ПАРТИЗАН! Црно-бели извукли најтежег могућег ривала у првом колу квалификација за Лигу Европе