"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Пописним листама утврђено да из Епархије недостаје преко 5 милиона

Јелена Стојковић

16. 05. 2023. у 10:24

У Основном јавном тужилаштву у Врању Новостима је потврђено да је достављањем пописних листи утрврђено да је током викенда из Епархије у Врању нестало чак 5.250 000 динара.

НОВОСТИ САЗНАЈУ: Пописним листама утврђено да из Епархије недостаје преко 5 милиона

Фото: Ј. С.

НН лице  је у периоду од 12.05.2023.године до 15.05.2023.године из сефа у канцеларији благајне Епархијског дома узело новац у разним апоенима.

Дежурни јавни тужилац је извршио увиђај лица места у присуству инспектора Полицијске управе Врање, наложено изузимање видео записа са сигурносних камера Епархије, изузимање и обрада биолошких трагова, доставЉаwе пописних листи, као и обавЉање разговора са запосленима у Епархији.

Полиција по налогу тужилаштва предузима оперативне радње на откривању изршиоца кривичног дела тешка крађа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

БЕЗБЕДНОСТ НА РАДУ: Култура која спасава животе