"МАЈКО И БЕОГРАДЕ, МИРНО СПАВАЈТЕ, УЗЕЋУ ПУШКУ... " Ово је језива претећа порука коју је написао мушкарац из Руме (ФОТО)
МУШКАРАЦ Д.Ј. из Руме који је ухапшен због изазивања панике и немира упутио је језиву претећу поруку на друштвеним мрежама.
Фото: Фејсбук принтскрин/МУП Србије
- Ја волим моју мајку, узећу пушку за два дана, побићу целу Руму, моја Петриња мирно спава, помићу целу Руму, мајко моја види издајника, Хрватска до Земуна иде моја путем Земуна, моја мајко и Београде мирно спавајте у Србији грађански рат, Хрватска до Земуна, мој тим броји око 9.000 људи. Оћемо Војводину као државу - пише у поруци ухапшеног.
Фото: Фејсбук принтскрин/МУП Србије
Подсећамо, припадници Министарства унутрашњих послова, Службе за борбу против високотехнолошког криминала при Управи за технику и Јединице за обезбеђење одређених личности и објеката, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Београду, Посебним тужилаштвом за борбу против високотехнолошког криминала, ухапсили су Д.Ј. (41) због постојања основа сумње да је извршио кривично дело изазивање панике и нереда.
Полиција је опколила његову кућу, а потом упала и ставила му лисице.
Овако је ухапшен мушкарац из Руме.
(Информер)
Препоручујемо
УБИЦА ИЗ МЛАДЕНОВЦА ПРИЗНАО ЗЛОЧИН: Урош Блажић остаје иза решетака
06. 05. 2023. у 17:14 >> 17:22
"ПАО" МАЛОЛЕТНИК: Бацио бомбу на угоститељски објекат на Врачару
26. 02. 2026. у 20:59
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)